مجموعه چندمنظوره تجاری، ورزشی و هتل ۵ ستاره…

مکان
استان لرستان
کارفرما
خصوصی
درباره پروژه:

طراحی مجموعه چندمنظوره تجاری، ورزشی، خدماتی وهتل 5 ستاره لرستان

این پروژه واقع در استان لرستان در 12 طبقه می باشد. در طراحی پلان  این مجموعه  تجاری، ورزشی، خدماتی وهتل پنج ستاره دارای استخر مجزا برای خانم ها وآقایان ، سالنهای ورزشی، سالن بولینگ، سالن ماساژ ، مجموعه تجاری، فود کورت، محل بازی کودکان وبزرگسالان،  4تالار  مجلل مردانه وزنانه به صورت همزمان، ،گالریهای هنری،رستوران ملل، ورستوران اقوام ایرانی و...پیش بینی شده است. در طراحی هتل پنج ستاره آنلابی، سوئیت ویژه ماه عسل، رستوران گردان، دو هلی پد جهت بازدید مسافران از مناظر دریاچه وکوهستان بنا شده است.همچنین در این مجموعه سعی شده آخرین استانداردهای طراحی به کار گرفته شود.

هدف از طراحی این مجموعه چند منظوره رفع نیاز شهروندان جهت محیطی برای ورزش، خرید، تفریح وسرگرمی است همچنین تالارهای آن متناسب با فرهنگ مردم منطقه طراحی شده است که توان پاسخ گویی به نیازهای آنان باشد. یکی از ویژگیهای سایت ومحل واقع شدن در شیب تند وکوهپایه آن است.همین مسئله موجب شده است سه ورودی از ازتفاعات مختلف پدید آید.که به حل روابط پلان در این مجموعه کمک به سزایی می کند. ایجاد رستوران ملل ورستوران اقوام ایرانی این جذابیت را برای میهمانان فراهم می کند که در لحظاتی مختصر با فرهنگ و غذای مناظق مختلف نیز آشنا شوند.هتل  پنج ستاره این مجموعه نیز  برای گردشگران داخلی وخارجی که به این استان سفر می کنند.می تواند محیطی بسیار متفاوت را برای آنها تداعی کند.

استان لرستان سرزمینی با آب و هوای معتدل و کوهستانی است که بین ۴۶ درجه و۵۱ دقیقه تا ۵۰ درجه و۲۲ دقیقه عرض شمالی در کوه‌های زاگرس میانی واقع شده‌است و همانگونه که سرزمین آبشارهای فراوان است .سرزمین دشت لاله های واژگون هم هست استان لرستان به دلیل داشتن طبیعیت فوق العاده یکی از زیباترین استان های ایران است که می توان آن را عروس طبیعت ایران دانست.

این منطقه از ایران پتانسیلهای بالایی در عرصه گردشگری به خصوص گردشگری اکو توریسم  دارد.(اکوتوریسم یک سفر و بازدید زیست محیطی مسؤولانه از مناطق طبیعی بکر است که به منظور لذت بردن از طبیعت، درک مواهب و ویژگیهای فرهنگی مرتبط با آن انجام می شود، به طوری که علاوه بر ترویج حفاظت محیط زیست، اثرات منفی بسیار کمی از جانب بازدید کنندگان بر محیط به جای گذارد و شرایطی را برای اشتغال و بهره مندی اقتصادی و اجتماعی مردم محلی(بومی) فراهم کند دارد.)

اشتراک گذاری: