برج ویلای حس زندگی
اینجا کلیک کنید
برج ویلای حس زندگی
اینجا کلیک کنید
قبل
بعدی

نمونه کارها

مکان
محمودآباد، مازندران
کارفرما
خصوصی
درباره پروژه:

این هتل واقع در شهربابلسر دراستان مازندران می باشد. در طراحی این هتل علاوه بر استفاده از ضوابط طراحی هتل مطابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی  و کردشگری سعی در به کارگیری استانداردهای بین المللی طراحی شده است.  درطراحی داخلی ونمای این هتل تلفیق معماری کلاسیک بین الملل  ومعماری کلاسیک منطقه مازندران استفاده شده است. در طراحی نمای این هتل کلاسیک دربابلسر از آجر نسوز کنار سنگ سفید بهره گرفته شده تا نمای نهایی جذاب تر واز یکنواختی متریال مصرفی پرهیز شود.رواقهای کناری ،درب ورودی ومحوطه به صورت همگنی طراحی شده وایجاد دعوت کنندگی را  در بیننده افزایش می دهد.طبقه منفی پارکینگ،طبقه همکف ورودی لابی ورستوران واقع شده است. همچنین نیم طبقه لابی ورستوران این هتل صورت نئو کلاسیک طراحی شده است .درطبقات سوم وچهارم این هتل تالارهای مجلل مردانه وزنانه با رنگ بندی و بااستفاده از رنگ وبافت سعی در فضای متفاوت نموده است.ونهایتا طبقات مسکونی هتل که در طراحی آن علاوه بر حس شکوه و زیبایی به حس مکان وحس آرامش توجه خاصی شده است.


سالانه تعداد قابل توجهی گردشگر و توریست از جاذبه های طبیعی و مناطق تفریحی آنها نظیر جنگل ها، سواحل زیبا، رودخانه استفاده می نمایند.که نیازمند به هتلی شایسته در این شهر می باشند.


در طرح پیشنهادی با توجه به بررسی های بعمل آمده در خصوص کمیت و کیفیت مجموعه هتل های پذیرایی و اقامتی (مختص توریست و گردشگران) در شهرستان بابلسر و همچنین شهرستان های نزدیک اطراف و بررسی میزان تقاضای داخلی و خارجی برای بازدید از شهرهای شمال کشور (با فاصله ای کمتر از 20 دقیقه) و همچنین کنکاش و بازرسی بازدیدها از جاذبه های طبیعی و گردشگری مناطق فوق الذکر در سالهای گذشته و پیش بینی نیاز در آینده، می توان به این نتیجه رسید که احداث این گونه هتل ها در سبزترین استان کشور، لازم و ضروری بنظر می رسد.


با عنایت به محل اجرای طرح که در ورودی شهر و بین دو استان تهران و مازندران استقرار یافته و همچنین برخورداری از منظره ای طبیعی زیبا و باشکوه، پیش بینی می گردد این مجموعه به گونه ای طراحی گردیده که بتواند پذیرای زیادی از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی مراجعه کننده به شهرستان های استان مازندران، همچنین اهالی محترم این شهرستان باشد.

اشتراک گذاری:

[addthis tool="addthis_inline_share_toolbox_xwpc"]