طراحی مجتمع گردشگری تفریحی

اسلایدر مجتمع تفریحی، گردشگری

مشاوره طراحی و ساخت مجتمع های گردشگری، از ایده، مشاوره تا اجراء ۱۰۰% پروژه

مشاوره، طراحی و ساخت مجتمع های گردشگری از صفر تا ۱۰۰% پروژه توسط شرکت آژیانه پرکوک.

آژیانه پرکوک، ابداع کننده طرح های نوین در صنعت طراحی مجتمع های تفریحی، توریستی، با متد روز و بهره گیری از سبک های جهانی، اقدام به طراحی و ساخت مجتمع های گردشگری می نماید، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لوگوی t&z

خدمات و محصولات ما در طراحی و ساخت مجتمع های گردشگری

  • مشاوره و طراحی معماری و ساخت مجتمع های گردشگری
  • ارائه طرح توجیهی، مطالعات اقتصادی
  • طراحی بازارها و مجتمع های خرید
  • طراحی اماکن ورزشی
  • طراحی اماکن اقامتی توریستی
  • طراحی تأسیسات الکتریکی و مکانیکی
  • نورپردازی

تماس با مشاورین و کارشناسان آژیانه

          

نمونه پروژهای انجام شده (کلیک کنید)

طراحی مجتمع تفریحی گردشگری توریستی

طراحی مجتمع های گردشگری تفریحی توریستی جهت انجام گردشگری یکی از موضوعات مهم در معماری معاصر به شمار می رود. در ایران علاوه بر طراحی مجتمع های تفریحی گردشگری  مجموعه های بوم گردی و طراحی آنان یکی از موضوعات جدید در معماری محسوب می شود.

با توجه به گرایش انسان به گذراندن اوقات فراغت در محیطی خاص که تمام تفریحات را در برگیرد،صنعت گردشگری رونق چشم گیری داشته است.

استقبال مردم از مجتمع های گردشگری تفریحی نشان از موفقیت پروژه ها و مجتمع های تفریحی گردشگری توریستی دارد. طراحی یک مجتمع تفریحی گردشگری توریستی بسیار حساس بوده و رابطه ی مستقیم با بازگشت سرمایه دارد.

در طراحی مجتمع های گردشگری تفریحی توریستی پس از انتخاب زمین مناسب مطالعات جامعه شناسی و اقلیم شناسی انجام میشود.با توجه به فرهنگ و گرایش منطفه و همچنین دایره ی هدف مصرف کنندگان طرح های اقتصادی تهیه و مورد بررسی قرار میگیرد.

پس از بررسی های فوق در صورت تصویب موفقیت طرح، وارد مرحله ی طراحی پلان اولیه میشویم.

مطالب جذاب طراحی مجتمع تفریحی توریستی

نمونه پروژه های طراحی مجتمع تفریحی

جانمایی پلان

در پلان اولیه جانمایی فعالیت ها بسیار مهم میباشد. به طوری که اگر جانمایی طوری نباشد که افراد را جذب نکند باعث نا موفقیت طرح میشود. از این رو گروه آژیانه با مطالعه و بررسی دقیق فعالیت ها و همچنین مشاوره برای انتخاب فعالیت های جاذب در مجتمع های تفریحی گردشگری طرح های موفقی را به کارفرما پیشنهاد میدهد.

نمای مجتمع های تفریحی گردشگری توریستی

نمای مجتمع های تفریحی گردشگری توریستی اولین تصویری است که افراد به خاطر میسپارند. پس باید نمایی جذاب، در عین حال ساده و بدون پیچیدگی های بصری انتخاب گردد.نما باید علاوه بر وظیفه ی حفظ سازه از عوامل جوی نقش معرفی مجموعه را هم بازی کند.

این مجموعه با تیمی صبور در طراحی نما در کنار کارفرمایان عزیز فعالیت می کند.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.