طراحی-ساختمان-مسکونی

مجتمع مسکونی زهرایی

zahrai

مجتمع مسکونی رویا

roya

مجتمع مسکونی آقای نادری

naderi

مجتمع مسکونی میلاد

MILAD

مجتمع کارکنان اصفهان

maskuni karkonan esfahan

مجتمع مسکونی ماهان

mahan

مجتمع مسکونی کارکنان مس

karkonan mes

مجتمع مسکونی اقای نجاریان

aghay najaryan

طراحی معماری ساختمان مسکونی ، امروزه شکل پیچیده ای به خود گرفته است . چرا که از یک سو نیاز به طرح های خلاقانه و از سوی دیگر هماهنگی طراحی معماری با طراحی سازه ای و رعایت نمودن قواعد تخصیص فضاها، سبب شده است که وجود یک تیم متخصص و مجرب در طراحی ساختمان مسکونی ، احساس گردد. در این راستا ، تیم تخصصی طراحی معماری آژیانه با بیش از یک دهه سابقه موفق در عرصه طراحی معماری ساختمان، بر انجام این نوع طراحی معماری با تکیه بر دانش روز معماری جهان تکیه دارد.

طراحی نمای ساختمان

در حقیقت طراحی نما ( Facade Design ) را می توان جزء تخصصی ترین خدمات طراحی معماری محسوب کرد. می توان گفت طراحی نما در هر ساختمانی اهمیت فوق العاده ای دارد ، چرا که اولین جز ساختمان است که در معرض دید قرار گرفته و در ایجاد ذهنیت اولیه به کسی که به ساختمان وارد می شود ، بسیار موثر خواهد بود.

امروزه ، با توجه به رقابت بازار مسکن و سلیقه خاص کارفرمایان ، طراحی نما به صورت تخصصی امری ضروری است. تجربه های مختلف ما ، در طراحی نما ، حاکی از آن است که طراحی نمای ساختمان، در صورت خلاقانه بودن، می تواند تاثیری فوق العاده در ذهن بیننده ایجاد نماید. در همین راستا ، گروه تخصصی معماری آژیانه ، با استفاده از توانایی بالای تیم هنری و تیم طراحی – مهندسی تخصصی ، آشنا با طراحی معماری مدرن و روز جهان و به کارگیری دانش روز طراحی معماری، سوابق موفق متعددی در این عرصه را در کارنامه خود دارد.

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان (Interior Design) ، امروزه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. این اهمیت در حدی است که طراحی داخلی ، حتی امروزه به عنوان یک رشته دانشگاهی نیز مطرح شده و در جوامع امروزی به عنوان یک شغل از آن یاد می شود. با این حال ، بسیاری هنوز طراحی داخلی ساختمان را ، تنها از جنبه هنر و خلاقیت می بینند.

نکته مهم در طراحی داخلی ساختمان، بهینه سازی آن و انجام آن به صورتی است که از کلیه فضاها به صورت اصولی استفاده گردد. به علاوه ، امروزه با کوچک شدن فضاها در ساختمان ها ، این نیاز بیش تر احساس می گردد. در همین راستا ، تیم طراحی معماری آژیانه ، با انجام بهینه طراحی داخلی ساختمان ، در راستای آمیختن خلاقیت و زیبایی با طراحی داخلی ، در این عرصه به صورت حرفه ای فعالیت دارد.