برج کلاسیک ساحلی آرامش بابلسر

مکان
بابلسر، مازندران
کارفرما
خصوصی
درباره پروژه:

این برج درشهرستان بابلسر  دراستان مازندران ودر27 طبقه واقع شده است.  طراحی داخلی این برج براساس طراحی کلاسیک، طراحی نئو کلاسیک وطراحی مدرن صورت پذیرفته است.به دلیل مشتری مداری وانتخاب نظرات خریدار همچنین حس تعلق بیشتر ساکنین نوع معماری واحد برحسب  سه نوع معماری کلاسیک، نئو کلاسیک ومدرن با خریدار  می باشد. نمای برج آرامش تلفیق معماری کلاسیک واستفاده از درب وپنجرهای شفاف جهت برخورداری حداکثری از دید دریا می باشد. ورودی باشکوه وجذاب این مجموعه درفرم دعوت کنندگی این مجموعه بسیار موثر می باشد.تاج وگنبدهای کلاسیک زیبایی خاصی به این مجموعه بخشیده است.

در طراحی روف گاردن  ودربام طبقه آخرسالن مجلل جهت برگزاری مجالس (جشن تولدها، گردهمایی ویا حتی میهمانی خصوصی ساکنین پیش بینی شده است.دراین قسمت آلاچیق های از چوب مقاوم در اقلیم شمال استفاده شده است.که دید فوق العاده ای به رودخانه ودریا دارد.همچنین فضایی جهت تفریحات شبانه وفضای آتش طبیعی، باربکیو و... در محوطه روف گاردن پیش بینی شده است. در ابتدای ورودی لابی مجلل با استفاده از معماری کلاسیک ورنگهای ناب معماری کلاسیک طراحی شده است.دراین برج دو آسانسور پرسرعت با ظرفیت بالا تعبیه شده است.دراین برج سعی می شود خدماتی همانند یک هتل 5 ستاره به میهمانان عرضه شود.

این برج شعار✨برجی مرتفع وجایگاهی برای ستارگان ✨ رابه همراه دارد.ودرنهایت تمام تلاشها به این سمت می رود که بتواند بهترین خدمات را به ساکنین خود ارائه دهد.این برج عظیم  دارای دید مستقیم به دریای خزر ورودخانه بابلسر می باشد.برج آرامش بابلسر با معماری منحصر به فرد واستفاده از معماری ترکیبی وطراحی سه سبک (کلاسیک، نئو کلاسیک ومدرن) فضایی متفاوت و منحصر به فرد را خلق کرده است.درسازه این بنااز آخرین تکنولوژیهای ساختمانی,سازه فولادی مقاوم ,سقف هاودیوارهای عایق وسبک مطابق با آخرین استانداردهای جهانی استفاده شده است.سازه فولادی با دیواربرشی فوق مقاوم در برابرزلزله وبادهای سهمگین می باشد.

سازندگان این برج ,بنایی منحصر به فرد با امکاناتی خاص  فراهم کرده اند.که به معنای واقعی به ساکنین خود آرامش واقعی را هدیه می دهد.

اشتراک گذاری: