چگونه خانه خود را درسریعترین زمان وارزانترین حالت بازسازی کنیم؟

بازسازی خانه

ایجاد تغییرات مثبت در زندگی اثرات مثبت خود را به همراه دارد. یکی از اصلی ترین تغییراتی که تاثیرات شگرفی دارد بازسازی خانه می باشد.در باز سازی خانه، تغییرات محیط زندگی مد نظر قرار گرفته و با استفاده از نرم افزار های موجود مدل های اولیه متناسب با نیاز مالک ایجاد می شود. بازسازی خانه نیاز به خلاقیت و شناخت خوب مصالح دارد. در بازسازی خانه استفاده از مصالح نوین و تکنولوژی های روز مهم تلقی میشود.اما جواب این سوال جیست؟چگونه خانه خود را درسریعترین زمان وارزانترین حالت بازسازی کنیم؟

بازسازی خانه

 

به عنوان مثال در بازسازی دیگر با رادیاتور های دیواری خداحافظی کرده و از رادیاتور های قرنیزی یا سیستم گرمایش کف استفاده می کنیم.

 

در بازسازی ساختمان ومنزل باید دقت زیادی در تخریب دیوار های موجود در صورت نیاز مبذول داشت. مخصوصا در خانه های قدیمی که نقشه ای از سازه موجود نیست باید به اعضای باربر خانه دقت کرد. در بازسازی خانه عناصر باربر دچار تغییر نمی شوند. در صورت نیاز به تغییر اعضای باربر باید وارد فاز مقاوم سازی شویم.

مجموعه ی آژیانه با بررسی و مطالعات طرح های پیشنهادی خود را ارئه میدهد. مالک پس از بررسی و تطابق با سلایق خود طرح نهایی را انتخاب می کند.

 

بازسازی خانهاگاهی اوقات در بازسازی نیاز به تغییرات پلان نیست. فقط با تعویض کف پوش ها، دیوار پوش ها و انتخاب مناسب لوازم، فضایی متفاوت ایجاد میشود.

در بازسازی استفاده از محصولات سبک و دقت به سنگین نشدن سازه مهم تلقی میشود.

از موارد دیگر قابل توجه نور مناسب در فضا می باشد. ایجاد طرحی که از نور طبیعی حداکثر بهره را ببرد از ملزومات بازسازی میباشد.

همچنین توجه به فضاها و رعایت تناسب و دسترسی آنها مهم می باشد. به عنوان نمونه جاگذاری تلویزیون در نزدیک ورودی اتاق خواب ها تاثیر منفی دارد. مخفی بودن سرویس های بهداشتی یا ایجاد فضای جداگانه توسط پارتیشن بندی از موارد مفید در بازسازی می باشد.

بازسازی خانه

برای اطلاعات بیشتر : به صفجه بازسازی مراجعه شود