بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان ها در بازار ترمیم و ساخت و ساز بیشتر مورد نیاز است. شرکت ما آماده است بدون توجه به عملکرد اولیه و استهلاک سطح ، بازسازی ساختمان از هر نوعی یا محل را به شما پیشنهاد دهد.

بازسازی ساختمان

ما به طور کامل ساختمان را تغییر می دهیم که منجر به نمای کلی آن می شود ،البته با توجه به ویژگی های عملکردی بهبود یافته که بسته به نوع خاصی از فعالیت مورد نیاز است. علاوه بر تغییر ظاهر بیرونی و داخلی ، می توانیم تغییری در کاربرد مورد نظر خود ارائه دهیم مانند: از مسکونی به دفتر یا از انبار به یک فروشگاه و غیره. خدمات بازسازی شرکت ما پارامترهای فنی و اقتصادی بالای ساختمانهای اصلاح شده را تضمین می کند.

انواع اصلی کار مورد نیاز در هنگام بازسازی عبارتند از:

ساخت و ساز عمومی و کارهای نهایی

جایگزینی سیستم آبرسانی ، فاضلاب و گرمایش

برق و روشنایی

نصب تهویه و تهویه مطبوع

نصب سیستم ایمنی آتش نشانی

نصب سیستم های کابلی ساختاری و سیستم دسترسی

آثار نما

بام سبز

نصب سازه های شفاف

دکوراسیون مناسب با علایق مشتری

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به یکی از دلایل زیر انجام می شود :

وجود مشکل در تاسیسات برقی و مکانیکی مانند نم دادن سرویس ها، وجود ترک های جزیی بر دیوار، غیر عایق بودن در و پنجره و دیوار، فرسوده بودن و وجود حشرات در محیط

و عامل اصلی دیگر که ایجاد تنوع و نشاط در محیط است.

برای ایجاد تنوع و حس راحتی عوض کردن منزل مقرون به صرفه نبوده و علاوه بر مسائل مالی، فرایندی خسته کننده است.

برای ایجاد تنوع در منزل بهترین راه بازسازی و تغییر فضاها و چیدمان فضاها بر اساس نیاز و روحیات مشتری است. در بازسازی ساختمان رکن اصلی را نظر مالک دارد در حالی که هنگام خرید خانه، یک آپارتمان اماده را خریداری می کنیم.در فرایند بازسازی به غیر از المان های سازه ای تمام المان ها میتوانند تغییر کنند.

در خانه های قدیمی حساسیت بیشتری باید به خرج داد از این نظر که آن ها فرسوده بوده و ممکن است با عدم دقت خسارات زیادی به بار آورد و حتی مجبور به نوسازی آن شد. به همین دلیل سپردن پروژه به افراد دارای صلاحیت از موارد مهم در این امر می باشد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختماندر بازسازی ساختمان استفاده از مصالح سبک با سرعت اجرای بالا از عوامل بسیار مهم می باشد. در این راستا شناخت مصالح نوین و سبک حائز اهمیت است.

دیوار سبک

دسترسی به طراح خلاق و حرفه ای از الزامات دیگر در بازسازی است. طراح خلاق با بررسی پلان پروژه و نیاز مالک تمام موارد را بررسی کرده و بهینه ترین طرح اقتصادی، زمانی و ایمنی معرفی می کند.

ارائه ی چندین طرح سه بعدی پلیست بین ذهن طراح و نظر مالک که مالک به وسیله ی آن تصویری از پروژه ی تمام شده می بیند و بهتر می تواند تصمیم گیری کند.

استفاده از سیستم های تهویه ی جدید علتی دیگر است بر بازسازی.

به عنوان نمونه نصب سیستم های گرمایشی از کف می باشد که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی، فضایی را اشغال نمیکند و در امر بازسازی ساختمان مطلوب می باشد.

استفاده از رنگ های متناسب با فصل از دیگر عوامل مهم در بازسازی ساختمان می باشد. ویژگی های بصری نقش مهمی را در بازسازی ساختمان دارد.

مشاوره در مورد چیدمان و همچنین همراهی در تهیه ی لوازم دکوراسیون از خدمات این مجموعه می باشد.

بازسازی ساختمان

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بازسازی مراجعه نمایید.