بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی منزل

سایت تخصصی آژیانه پرکوک اکنون برای کارفرمایان و مهندسین محترم شرایط مناسبی را برای اجرای پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی فراهم آورده است ؛ بدینگونه که با گرداوری تمامی متریال های پایه و دکوری ساختمان و با دادن مشاوره هدفمند در این راستا کمک شایانی در انتخاب شما از بین هزاران متریال معماری نموده است . نصب کاغذ دیواری و انواع پارکت و لمینت و سنگ آنتیک و سقف های جذاب کناف تنها نمونه هایی از این قبیل فعالیت هاست.

بازسازی منزل (3)

قبل از هر اقدامی به منظور بازسازی ساختمان ابتدا باید تصمیمات لازم است با مشورت گرفتن از افراد متخصص در خصوص نحوه ی اجرا و متریالهای مورد نیاز و طراحی و دکوراسیون گرفته شود و برای دکوراسیون حتما میبایست طراحی سه بعدی انجام شود تا کارفرما در جریان خروجی کار بازسازی قرار گیرد .

بازسازی ساختمان شامل مراحل فنی میباشد که باید بدست متخصصین کارآزموده سپرده شود تا از بروز حوادث و هزینه های اضافی که معمولا به کارفرما تحمیل میگردنند جلوگیری شود . هزینه های اضافی در ابعاد کوچک هنگامی که در کل پروژه بررسی میشوند گاها یک پروژه اقتصادی را به یک پروژه زیان ده به راحتی تبدیل میکنند . متخصصین فنی ایران بنا در همه ی ابعاد در کنارشما خواهند بود تا از این قبیل اشتباهات جلوگیری شود .

بازسازی ساختمان (1)

مراحل و خدمات بازسازی به طور کلی:

تخریب ساختمان، اجرای انواع کابینت ، بازسازی نما ، گچ کاری و گچ بری ، سیمان کاری ، سنگ کاری ، دیوار چینی ، اجرای سقف کاذب ، آسمان مجازی ، کاشی کاری ، اجرای کناف سقف و دیوار ، برق کاری ، لوله کشی ، بنایی ساختمان ، نقاشی ساختمان و پتینه ، کاغذ دیواری ، پارکت و لمینت ، قرنیز دکور چوب ، تغییر و تعویض لوله کشی و شیرآلات تعویض کاشیهای دیوارها کف و تزیینات سقف و پس از آن مراحل دکوراسیون شامل رنگ کردن دیوارها و نقاشی ساختمان یا چسباندن کاغذ دیواری ، نصب قرنیزها می باشد که تاثیر زیادی در ایجاد جلوه در نمای داخلی ساختمان دارد . مرحله آخر دکوراسیون چیدمان منزل است که شامل خرید لوازم و مبلمان جدید و نحوه چیدمان یا دیزاین و ارتباط بین اجزا می باشد.

بازسازی ساختمان (2)

عملیات تخریب و تغییر نقشه ساختمان پروسه ای دارد که پس از کارشناسی و تشخیص دیوارهای باربر و غیر باربر گچ بری ها و تشخیص نوع سقف اقدام به تخریب کرده و جانمایی کلیه ی فضاها با مشورت با کارفرما و گرفتن نظرات ایشان و رعایت اصول و استانداردهای معماری انجام شود. در طی انجام کار عملیاتی مانند دیوار چینی گچ کاری سیمان کاری کاشی کاری سنگ کاری و …. انجام میشود. که بهترین روش های دوغابی و چسبی در بنایی را انجام میشود . گروه بازسازی ایران بنا با در اختیار داشتن مجریانی متعهد و با تجربه خالصانه و با متانت تمام توان خود را میگذارند تا تمامی مراحل کار به بهترین شکل ممکن و بی عیب به پایان رسد.

  • برخی خدمات تاسیسات در بازسازی عبارتند از :

رفع نم سرویس بهداشتی، رفع نم قیرگونی پشت بام، ایزوگام پشت بام و سرویس بهداشتی، قیرگونی کف استخر، نصب ایزوگام، آسفالت، آسفالت کاری، تاسیسات ساختمان از قبیل لوله کشی آب سرد و گرم، نصب پکیج، شوفاژ، هواگیری شوفاژ، تعمیر و نصب پمپ، نگهداری موتورخانه، دیگ بخار، منبع انبساط، چیلر، لوله کشی گاز، تعمیر و نصب هواساز، سرویس فن کوئل، سرویس موتورخانه

بازسازی منزل (2)

  • برخی از خدمات تاسیسات الکتریکی در بازسازی :

سیم کشی برق ساختمان، نورپردازی ساختمان، نصب آیفون تصویری، نصب جک و ریموت دار کردن درب پارکینگ، درب کرکره های، تعمیرات برقی ساختمان، اضافه کردن کلید و پریز، نصب کلید و پریز جدید، نصب انواع هالوژن از نوع های جدید کم مصرف از قبیل ال ای دی دار و عدسی دار

بازسازی ساختمان (3)

  • برخی تزیینات ساختمان در بازسازی عبارتند از :

تعویض درب و پنجره قدیمی با UPVC یو پی وی سی، نصب درب ضد سرقت، درب های چوبی HDF و MDF و درب های ضد آب برای سرویس بهداشتی و حمام، و درب و پنجره آلومینیومی ، دیوارپوش از جنس هاگلاس و MDF ام دی اف، کفپوش، پارکت لمینت، کناف knauf، اجرای کناف، نورمخفی، سقف کاذب، اجرای کاغذ دیواری ایرانی و خارجی، بلوک شیشه ای، باکس نور، کشویی کردن درب کمد دیواری ها، تعویض درب کمد دیواری ها و استفاده از هایگلاس و MDF های طرح دار

  • برخی از خدمات دکوراسیون داخلی :

طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون اداری، طراحی نمای ساختمان، طراحی دیوارکوب برای فضای نشمین مسکونی و جای تلویزیون، طراحی آب نما برای حیاط، ویلا و …، طراحی محوطه، طراحی و اجرای فضای سبز ، خرید انواع مبلمان و فرش متناسب با طرح و سبک معماری داخلی در صورت لزوم یا تغییر در چیدمان آنها .

 بازسازی منزل (1)

 

جزییات مراحل اجرا :

۱- بازدید از پروژه

۲- مشاوره رایگان و ارائه طرح در زمینه بازسازی و نوسازی , هوشمند سازی و دکوراسیون داخلی و BIM

۳- ارائه قیمت رقابتی

۴- بستن قرارداد و دریافت پیش پرداخت

۵- تخریب ثابتی های سقف ( گنبدهای سقف , نور مخفی ,…)

۶- تخریب دیوار های حمال و ثابت ( آشپزخانه , اتاق ها , ستون ها , )

۷- تخریب کف آشپزخانه , سقف آشپزخانه

۸- تخریب کف سرویس ها , سقف یرویس ها

۹- تخریب چهارچوب ها ( درب اتاق ها , درب سرویس ها , درب ورودی , پنجره ها )

۱۰- تخریب مسیر لوله کشی آب

۱۱- تخریب مسیر لوله کشی گاز

۱۲-تخریب مسیر لوله و اتصالات سیستم های سرمایش و گرمایش

۱۳- تخریب مسیر برق کشی

۱۴- تخریب مسیر کانال کشی کولر

۱۵- لوله باز کنی و تخلیه چاه

۱۶- راویزکشی ( گنبد های سقف , کانال ها , ستون ها , نور مخفی , …. )

۱۷- آجرچینی یا سفال چینی یا دیوار سبک ( دیوار های حمال آشپزخانه , اتاق ها , … )

۱۸- نصب چهارچوب ها ( درب اتاق ها , درب سرویس ها , درب ورودی )

۱۹- لوله کشی آب

۲۰- لوله کشی گاز

۲۱- لوله کشی سیستم های سرمایش و گرمایش

۲۲- برق کشی ( پریز , برق , آنتن تلوزیون , آنتن ماهواره ,…)

۲۳- کانال کشی کولر

۲۴-نصب پنجره ها UPVC ,

۲۵- آهنگری و جوشکاری

۲۶- سیمان کاری کف سرویس ها و کف آشپزخانه

۲۷- سیمان کاری چهار چوب ها

۲۸- قیرگونی یا ایزوگام کف سرویس ها و کف آشپزخانه

۲۹- گچ بری و گچ کاری مسیرهای بازشده ( مسیر لوله ها,برق,داکت ها,چهار چوب ها و….)

۳۰- کناف کاری دیوار یا سقف

۳۱- انواع نقاشی

۳۲-کاغذ دیواری , دیوارپوش , بلکا

۳۳- نصب کاشی دیوار های سرویس ها

۳۴- نصب کاشی دیوار های آشپزخانه

۳۵- نصب سرامیک کف سرویس ها

۳۶- نصب سرامیک کف آشپزخانه

۳۷- نصب روشویی سرویس ها

۳۸- نصب شیر آلات

۳۹- نصب کلید پریزها

۴۰- نصب لمینت , پارکت , کف پوش

۴۱- نصب سنگ ( گرانیت , مرمریت , تراورتن ) , سرامیک , …

۴۲- نصب درب ورودی و درب های داخلی

۴۳- نصب سنگ پاخورهای ورودی درب ها

۴۴- نصب کابینت آشپزخانه , کمد دیواری , جاکفشی

شایان ذکر است که برای برخی از پروژه ها در صورت تمایل، مقاوم سازی ساختمان های قدیمی و جدید همراه با تاییدیه نظام مهندسی نیز صورت می پذذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر و یا سفارش کار با شماره های ۰۹۱۲۰۴۱۴۵۳۷ یا ۰۲۱۲۲۷۰۷۹۰۴ تماس بگیرید.